v Trening tenisowy dla dorosłych - Trener tenisa Wrocław

Trening tenisowy dla dorosłych

Jeżeli chcesz nauczyć się grać w tenisa, podszkolić swoje umiejętności czy po prostu aktywnie i ciekawie spędzić czas na korcie, to…

ta oferta jest dla Ciebie! Tenis ziemny jest sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Przeciwdziała wielu chorobom oraz procesom starzenia się organizmu. Coraz więcej osób decyduje się na tą dyscyplinę sportową, gdyż jest to sport mało inwazyjny. Nie ma w nim bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem, dzięki czemu ryzyko urazów jest dużo mniejsze niż w innych sportach. Z mojej strony mogę zagwarantować Ci miło, a co ważniejsze, efektywnie spędzony czas na korcie.

Jeżeli jeszcze nigdy nie grałeś, to…

Nauczę Cię techniki oraz taktyki od podstaw. Ważne jest, aby od początku zwracać uwagę na sposób wykonywania uderzeń i korygować ewentualne błędy, gdyż w przeciwnym razie możesz się nauczyć nieprawidłowo odbijać piłkę czym zwiększysz ryzyko kontuzji. Nauczę Cię prawidłowych ruchów, dzięki czemu gra w tenisa będzie dla Ciebie czymś łatwym i przyjemnym!

Jeżeli grałeś już w tenisa amatorsko i chcesz podszkolić swoje umiejętności, to…

Pomogę Ci wznieść Twój tenis na wyższy poziom. Po krótkiej analizie Twojej gry zdecyduję co należy poprawić i zajmiemy się tym. Zlikwidujesz błędne ruchy, dzięki czemu staniesz się lepszym zawodnikiem! Poza tym popracujemy nad taktyką gry oraz pracą nóg, gdyż tenis, to nie tylko odbijanie piłeczki.

Jeżeli chcesz poprawić swoją kondycję i figurę to…

Ułożę trening w taki sposób, żebyś czerpał z niego radość, a jednocześnie porządnie się zmęczył. Gwarantuję Ci, że trening będzie ciekawy, a w takich chwilach nie czuje się aż takiego zmęczenia i łatwiej zmobilizować się do wysiłku.

Jeżeli chcesz przygotować się do turnieju bądź meczu z kolegą, to…

powiedz mi, kiedy będzie miała miejsce konfrontacja, a zrobię wszystko, żeby przygotować Cię do niej najlepiej jak tylko potrafię! Będziemy pracować nad każdym aspektem gry w tenisa, tj. techniką, taktyką oraz cechami motorycznymi. Po pierwszym treningu ustalimy wspólnie co wymaga największej poprawy i zajmiemy się tym.

Tenis jest znakomitą formą aktywności, ciekawą i rozwijającą całe ciało. Dlatego zapraszam Cię na wspólne trenowanie!