Rekomendacje

"Znam Marcina Chlebowskiego i bacznie obserwowałem jego karierę zawodniczą. Kiedy występował w kadrze narodowej dostrzegałem jego pracowitość i zaangażowanie. Wciąż ma duży potencjał jako tenisista. Myślę, że w swojej karierze trenerskiej jest w stanie przekazać swoje umiejętności zarówno przyszłym zawodnikom jak i amatorom tenisa ziemnego."
"Marcin Chlebowski dał się poznać jako pracowity i ambitny zawodnik. Odnosił sukcesy sportowe w kraju i za granicą. Jestem przekonany, że jego zdolności i umiejętności trenerskie pozwolą wyszkolić przyszłych świetnych tenisistów."
"Szanowni Państwo, uważam, że wybierając Marcina na Waszego trenera tenisa dokonujecie doskonałego wyboru. Jestem pewien, że ma on wszelkie predyspozycje do tego, aby prawidłowo nauczyć grać w tenisa, a jednocześnie sprawić, że czas spędzony na korcie będzie przyjemny. Dużo wymaga, ale dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu jakie posiada będą mogli Państwo stale obserwować postępy i czerpać przyjemność ze wspólnych treningów. Szczerze polecam!"
"Marcin ukończył u mnie specjalizację trenerską. Na praktykach, w których brał udział pokazał, że ma świetne podejście zarówno przy trenowaniu dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Bardzo szybko potrafił nauczyć odpowiedniej techniki oraz taktyki. Dodatkowo zauważyłem, że zajęcia przez niego prowadzone były ciekawe i interesujące. Z czystym sumieniem mogę polecić go jako trenera tenisa."
"Jeżeli chcecie się nauczyć dobrze grać w tenisa, to uważam, że wybór Marcina będzie bardzo dobrą decyzją! Podczas treningu zwraca uwagę nawet na najmniejsze detale, wszystko po to, żeby jak najlepiej nauczyć grać w tenisa. Często korzystam z tego co ma do powiedzenia na temat moich zawodników, gdyż ma bardzo trafne uwagi. Dodatkowo sam potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, przez co lekcje z nim przydadzą się nie tylko tym którzy chcą się nauczyć grać w tenisa amatorsko, ale również zawodnikom."